Kalėdų laukimas – ypatingas laikas, šviesos laukimo metas, kai norisi džiaugtis ir dalint​is džiaugsmu!

KN tęsia jau kelis metus puoselėjamą tradiciją dovanoti daugiau nei telpa rankose ar žodžiuose. Šiemet mūsų dovana jums – gyvas medelis, kurį Jūsų vardu pavasarį pasodinsime Klaipėdoje, mūsų bendrovės kaimynystėje. Taip drauge prisidėsime prie darnesnės ir jaukesnės aplinkos kūrimo.

Daugelyje pasaulio kultūrų medis turi simbolinę reikšmę – tai amžinumo, tvirtumo simbolis, skatinantis viltį ir tikėjimą.

Tikimės, kad tiek pavasarį pasodintas medelis, tiek mūsų puoselėjama bendrystė su metais taip pat tik tvirtės ir skleisis gražiausiomis spalvomis.

Linkime viltingų Šv. Kalėdų ir sveikatos, gerumo bei sėkmės kupinų artėjančių Naujųjų metų!

Su šilčiausiais linkėjimais,
KN komanda

Miškai ir žaliosios erdvės gerina oro kokybę ir m​iesto, ir kaimo vietovėse. Jie sugeria įvairius oro teršalus dalelių pavidalu ir anglies oksidus, kuriuos į orą išmeta transporto priemonės ir pramonės įmonės.

Užaugęs medis per metus iš atmosferos paima apie 22 kg anglies dioksido ir į orą išskiria deguonį.

Vienas pasodintas medis sezono metu gali metams pagaminti deguonies dešimčiai žmonių.

Medžiai slopina triukšmą, o jų alėjos vasaros metu sumažina asfalto temperatūrą 2°C.

Žmonės, kurie gyvena teritorijose su daugiau medžių, patiria mažiau streso, o jų kraujyje randama mažiau streso hormono kortizolio.

Medžiai per metus sugeria apie 6 kg išmetamo anglies dvideginio. „Užrakindami“ CO2 ir kitas kenksmingas medžiagas jie savo viduje vykdo fotosintezę. Taip miškai pasirūpina mūsų oru, dirva ir vandeniu. Be medžių miestai tiesiog skendėtų dulkių debesyse. Jie kaip filtras sugeria automobilių išmetamąsias dujas, dulkes ir net triukšmą.